Welcome to Greek Asian Dramas!!!
Please type your username and code to Log in.
If you aren't a member yet, don't hesitate come join us!!

HomePortalMemberlistRegisterLog in

Share | 

What dramas/movies are you currently watching?

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
hotdbsk.gr
Admin
Admin

PostSubject: Re: What dramas/movies are you currently watching?   Wed Jun 15, 2011 7:40 am

Miss Ripley! DUH~
Kapoia stigmh pou den 8a exw ti na kanw 8a anoi3w kai thread!

~~~~~~~~~~
★ X-FIVE~ X -S Z T H G- V ★

Because you're the gift in my life, I give you my gift of love.
EFI + LIA = PARK FAMILY'S NEXT BRIDES!!!
Youtube // Twitter // Livejournal // Facebook// Tumblr
Fuck Yeah Yoochun's neck // Fuck Yeah Ricky Yoohwan
Back to top Go down
http://lialuvchun.livejournal.com/
faysun
Member
Member

PostSubject: Re: What dramas/movies are you currently watching?   Fri Jun 24, 2011 10:25 pm

afto ton kairo...
eida dio episodia apo to miss ripley kai apofasisa einai poli kalo ... anagkazo ton eauto mou na min to dei mexri na teleiosei gia na to do olo mazi!
vlepo to greatest love to opoio einai teleio
kai ksekinisa kai to new tales of gisaeng to opoio einai kamia 50aria episodia alla o rpotagonistis einai teleios kai pragmatika einai merikes fores pou koitaei tin protagonistria les kai einai koutavaki!!
Back to top Go down
~*i<3MyShInEEbOys*~
Member
Member

PostSubject: Re: What dramas/movies are you currently watching?   Sun Jul 03, 2011 8:23 pm

Arxisa to hana kimi k ws twra exw mperdeutei trela dn katalava k polla apo to 1 episodeio alla exw na pw oti exei polu plaka ws twra!!dn exw sinithisei sta japanese dramas k ws twra m fainetai kapws(vasika m thimizei anime!!xD) alla tha to sinexisw sigoura!!!
Back to top Go down
cinderella18
Member
Member

PostSubject: Re: What dramas/movies are you currently watching?   Sun Jul 03, 2011 11:21 pm

Ksekinisa na vlepw to Heartstrings..diladi ta dio prwta epeisodia k mou aresei polu mexri twra..kala o Yonghwa k h PSH fainetai oti exoun polu ximeia metaksi tous.Fainotan k apo to YAB.Alla mou aresoun k oloi oi alloi characters,eidika o Minhyunk..k omg paizei k o Oh Wonbin(prwin melos twn FT Island,panta m arese!!)
Back to top Go down
bloubloum
Moderators
Moderators

PostSubject: Re: What dramas/movies are you currently watching?   Mon Jul 04, 2011 1:18 am

Tώρα που τελείωσε το Best love και το lie to me ( ) ξεκίνησα το heartstrings, ξεκίνησα το baby faced beauty, και συνεχίσω το drunken to love you (ταιβανέζικο). Περιμένω το Mugul (κάπως έτσι το λένε) the spy, με τον Eric και... δεν ξέρω τι άλλο να δώ!
(Εκανα και κάτι επαναλήψεις secret Garden και Coffee prince)

~~~~~~~~~~
Back to top Go down
http://princesagr.livejournal.com/
jennypara
Admin
Admin

PostSubject: Re: What dramas/movies are you currently watching?   Mon Jul 04, 2011 2:01 am

omg! to exeis parei systimatika e?

i alitheia einai oti gia na ta prolavainw ola ta exw grapsei se ena xarti ola auta pou vlepw tautoxrona kai svinw apo kathe episodeio pou vlepw gia na min mperdevomai....LooL I know...

~~~~~~~~~~

tumblrtwitterfacebooklivejournal
Back to top Go down
http://greekasiandramas.forumotion.asia
bloubloum
Moderators
Moderators

PostSubject: Re: What dramas/movies are you currently watching?   Mon Jul 04, 2011 2:23 am

Οχι, απλώς το έχω πάρει με ''μέρες'' . Ξέρω οτι δευτέρα-τρίτη (που είχε lie to me ) έχει baby faced beauty (που τελειώνει τώρα), Τετάρτη- Πέμπτη (που είχε best love) έχει heartstrings και Κυριακή drunken to love you !
τα περισσότερα "παλιότερα'' που ήθελα να δω, ή μου έκαναν εντυπωση τα έχω δει. Και αν θέλω να τα δω (επειδή τρώω σκάλωμα) μπορεί και σε μια μέρα να τα τελειώσω.!

~~~~~~~~~~
Back to top Go down
faysun
Member
Member

PostSubject: Re: What dramas/movies are you currently watching?   Wed Jul 06, 2011 10:15 pm

teliosa to greatest love kai itan teleio!
sinexizo to ''new tales of gisaeng'' ..... an thelete mia kali seira pou den einai apo tis poli gnostes aftin einai mia teleia protasi!!!eftasa sta 4 teleutea episodia kai perimeno ipotitlous!!! elega stin arxi oti epeidi einai megalo tha einai vlakeia alla den ta katalava katholou!!
tora tha ksekiniso to city hunter malon! alla eipa na kano ena dialima...(an katafero na piso ton euafto mou! xaxa)
Back to top Go down
nabi
Member
Member

PostSubject: Re: What dramas/movies are you currently watching?   Sat Jul 16, 2011 2:17 am

faysun wrote:
teliosa to greatest love kai itan teleio!
sinexizo to ''new tales of gisaeng'' ..... an thelete mia kali seira pou den einai apo tis poli gnostes aftin einai mia teleia protasi!!!eftasa sta 4 teleutea episodia kai perimeno ipotitlous!!! elega stin arxi oti epeidi einai megalo tha einai vlakeia alla den ta katalava katholou!!

Καλό είναι δηλαδή του Tales of Gisaeng? Θέλω και εγώ να το αρχίσω αλλά κολλάω λίγο στο μέγεθος...

Curently watching: από καινούρια: Heartstrings, City Hunter,Miss Replay, Warrior Baek Dong Soo
Από παλιά: Athena, Hometown Legents
Αυτά τα λίγα XD

~~~~~~~~~~

my prince^ My royale angel^
Drama List
Back to top Go down
faysun
Member
Member

PostSubject: Re: What dramas/movies are you currently watching?   Sat Jul 16, 2011 7:07 am

nabi wrote:

Καλό είναι δηλαδή του Tales of Gisaeng? Θέλω και εγώ να το αρχίσω αλλά κολλάω λίγο στο μέγεθος...

Αυτά τα λίγα XD

emena marese poli!!! eixe kai gelio kai klama eixe kai kati koula simeia!!
alla ekei pou elega oti den ksero tous protagonistes kai mou fainotan kapos itan poli kalitero apo afto pou perimena na do!! to proteino anepifilakta!emena den mou kakofanikan katholou ta polla episodia!

Back to top Go down
nabi
Member
Member

PostSubject: Re: What dramas/movies are you currently watching?   Sat Jul 16, 2011 7:43 am

Τότε λέω να του δώσω μία ευκαιρία ^_^ (Αφού βέβαια ξεμπερδέψω με κανένα drama από αυτά που βλέπω γιατί δε με βλέπω να τα τελειώνω >.<)

~~~~~~~~~~

my prince^ My royale angel^
Drama List
Back to top Go down
niellyn
Moderators
Moderators

PostSubject: Re: What dramas/movies are you currently watching?   Sat Jul 16, 2011 10:11 am

ego teleiwsa osa paizontan tora (Lie to Me, Greatest Love, Can you hear my heart) perimenw na dw ti ginetai me to Romance Town pou me mperdepse (nomiza oti 8a eixe 16 epeisodia alla mou fanike koulo to 16 kai apo oti eida evgalan alla 2 tora) to miss Ripley ta perimenw na vgoun ola gia na to do mazemena an kai paroti latreuo Yoochun ta prwta dio epeisodia den me en8ousiasan kai to 2o male lead den me entiposiazei ka8olou. Ksekinisa ena kineziko me ton Mike He (Sunshine happiness) alla to parathsa sto 13o epeisodio giati vare8hka kai tora pragmatika den tin paramikri idea ti na dw (idi eimai up to date me Heartstrings, City hunter)
Gia proteinete tipota...

Pantos an 8elete suggestions - Palio alla fantastiko einai to Sweet 18, h prwtagwnistria exei ena mistirio stilaki alla tis paei ganti o rolos kai o Lee Dong Gun einai o erwtas mou
To shining inheritance ki ego to eixa ksekinisei kai to paratisa sto 1o epeisodio giati eixe apeiro klama alla telika mou arese kai einai apo tis seires pou eida kai 2h fora
To prosecutor princess einai mesa sto top3 mou. Latreuw tin sinais8hmatikh entash metaksu twn prwtagwnistwn kai paroti i tipissa einai ligo ekneuristiki sto prwto epeisodio siga siga strwnei kai ginetai poli kalh.
Den mpainw ston kopo na proteinw secret garden (pou exo dei idi 3 fores parakalw - nai eimai arrwsth me Hyun Bin kai kuriolektika latreuw th mousiki tou) eimai sigourh oti to exete dei oles ki an den to exete dei afiste oti vlepete kai ksekiniste to.
To my princess episis mou fanike eksairetika kalo (einai koukli o Song Seung Hun - ton eixa stamparei apo otan eida ta Autumn Tale kai Summer Scent)
Episis sto top10 mou einai to 9end2out. to concept "friends turned lovers" mou fainetai polu pio realistiko apo to "love in first site" h to "enemies turned lovers"
Back to top Go down
EruTaiyou
Moderators
Moderators

PostSubject: Re: What dramas/movies are you currently watching?   Sat Jul 16, 2011 11:04 pm

Χθες τελειωσα το Sungkyunkwan Scandal! Μετα απο μια παυση 1 μηνος...επιτελους. =.=
Βασικα μου αρεσε παρα πολυ αλλα δεν θα επεκταθω, θα παω στο thread του later...xD
και ειπα χθες να ξεκινησα καμια αλλη σειρα, τωρα που εχω χρονο...
και βρηκα το sweet 18 το οποιο woah, προτεινε και η niellyn! ειδα το πρωτο επ και λιγο απο την αρχη του 2ου αλλα δεν ξερω...αξιζει να το συνεχισω? ειναι και σε χαλια ποιοτητα οτι επ εχω βρει...=.=

~~~~~~~~~~
My harem.
Arashi, Arashi For Dream~
Back to top Go down
niellyn
Moderators
Moderators

PostSubject: Re: What dramas/movies are you currently watching?   Sat Jul 16, 2011 11:07 pm

nai distixos den 8a to vreis se kali poiotita but it's still worth it in my opinion!! :D I love this drama
Back to top Go down
bloubloum
Moderators
Moderators

PostSubject: Re: What dramas/movies are you currently watching?   Sat Jul 16, 2011 11:26 pm

Εγω άλλαξα λίγο το πρόγραμμα μου. Βλέπω το Muyng Wol the Spy, το Ι need Romance (που τώρα το ξεκινησα, είδα και τα 10 επεισόδια που έχουν παίξει σε μια μέρα) , και συνεχίζω το Heartstrings και το Drunken to love you.
Λέω να δω το sweet 18, μιας και είναι το μόνο που δεν έχω δει απο αυτά που προτείνεις.!

Ρε παιδιά, το Capital Scandal, κανείς δεν το έχει δει εκτός απο μένα?

~~~~~~~~~~
Back to top Go down
niellyn
Moderators
Moderators

PostSubject: Re: What dramas/movies are you currently watching?   Sun Jul 17, 2011 4:01 am

ego proswpika den to exw dei alla den to vriskw kiolas kai na'8ela na to dw ^^ :D
Back to top Go down
bloubloum
Moderators
Moderators

PostSubject: Re: What dramas/movies are you currently watching?   Sun Jul 17, 2011 4:03 am

Στο mysoju υπάρχει !
http://www.mysoju.com/korean-drama/capital-scandal/

~~~~~~~~~~
Back to top Go down
niellyn
Moderators
Moderators

PostSubject: Re: What dramas/movies are you currently watching?   Sun Jul 17, 2011 4:11 am

8a to tsekaro otan teleiwsw to "Mei-chan no Shitsuji"
To ksekinisa xtes kai m'aresei os tora ^^
Back to top Go down
faysun
Member
Member

PostSubject: Re: What dramas/movies are you currently watching?   Sun Jul 17, 2011 7:41 am

ax to mei-chan!!! mizushima hiro!! theosssss!!!
einai ligo koulo alla marese polli!
Back to top Go down
niellyn
Moderators
Moderators

PostSubject: Re: What dramas/movies are you currently watching?   Sun Jul 17, 2011 7:49 am

I like it so far :D vasika kai mono pou paizei o Mukai Osamu ego eimai kalumenh! :P
Back to top Go down
bloubloum
Moderators
Moderators

PostSubject: Re: What dramas/movies are you currently watching?   Tue Jul 19, 2011 9:12 am

Ο, μετά απο πολύ καιρό , ξεκίνησα και γιαπωνέζικο , Zenkai Girl~

~~~~~~~~~~
Back to top Go down
EruTaiyou
Moderators
Moderators

PostSubject: Re: What dramas/movies are you currently watching?   Wed Jul 20, 2011 12:38 am

Μαζι με το sweet 18 ξεκινησα και το My girl με τον Aiba-kun~~~ Ειναι τελειο~ Το υπερλατρευω.

~~~~~~~~~~
My harem.
Arashi, Arashi For Dream~
Back to top Go down
niellyn
Moderators
Moderators

PostSubject: Re: What dramas/movies are you currently watching?   Wed Jul 20, 2011 2:15 pm

Egw teleiwsa hdh to "Mei-chan no Shitsuji" kai tora vlepw to Wonderful life. Distixos einai kakh poiothta alla m'aresei para poly :D
Back to top Go down
KLucy
Super Mod
Super Mod

PostSubject: Re: What dramas/movies are you currently watching?   Thu Aug 11, 2011 12:57 am

Μετά από τόσο καιρό που το έχουμε για banner είπα να κάτσω να δω το Lie to Me, και μου αρέσει πάρα πολύ, είναι πολύ γλυκούλη και ο πρωταγωνστής ...

Τι παιδί είναι αυτό;;;;;;; *__*

~~~~~~~~~~

〜 정용화 내 남편입니다 두준 〜 三浦春馬は私の恋人です 〜
FacebookYoutubeDeviantArtTwitter
Back to top Go down
niellyn
Moderators
Moderators

PostSubject: Re: What dramas/movies are you currently watching?   Thu Aug 11, 2011 1:04 am

lucy sto "Fireworks" na deis ti 8eos pou einai!! :D
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: What dramas/movies are you currently watching?   

Back to top Go down

What dramas/movies are you currently watching?
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Watching Latest Movies Online
» Hollywood movies
» Christopher Reeve movies
» Impala SS in movies
» Proof Of Date Osama bin Laden Watching Television